17. kolo DOXXbet ligy: MFK Dolný Kubín – MŠK Rimavská Sobota 4:2 /1:0/

Pridané 15. novembra 2015 , Rubrika Mužstvo A, Uncategorized

Zostava Rimavskej Soboty: Beník – Szilvási, Zvara, Sivčevič, Morháč – Vargic, Köböl, Petrán, Lupták – Karac, Husaník.  Striedali: Gazda, Kasza a Belányi. Tréner: M. Kudlík. Góly za MŠK: P.Petrán a M.Vargic.

Zápas sa hral v svižnom tempe na ťažkom teréne. V úvode domáci i hostia vypracovali niekoľko šancí, ´prvý gól padol v 19. minúte po rohovom kope domáci Kmeť prudkou hlavičkou prekonal sobotského brankára.  Začiatok druhého polčasu patril hosťom, v 47. minúte úplne voľný Petrán bez problémov skóroval. Po inkasovanom góle domáci zvýšili obrátky a vypracovali  niekoľko šancí na skórovanie. Druhý gól domácich padol podobne ako prvý z rohového kopu gól strelil opäť Kmeť Hlavou. V 71. minúte za faul v šestnástke rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý Vargic bezpečne premenil 2:2. Nerozhodný stav dlho nevydržal, v 75. minúte domáci pridali 3. gól opäť po rohovom kope dosiahol hlavou Gerát a v 85. minúte po centri, ako ináč , hlavou upravil konečné skóre na 4:2  Pantone.

V poslednom 18. jesennom kole mužstvo MŠK Rimavská Sobota v sobotu 21. 11.2015 privíta predposledné mužstvo drujoligovej tabuľky FK Teplička nad Váhom, ktoré mužstvo má na našich 4 bodový náskok. Už je teda isté, že naše mužstvo prezimuje na poslednom mieste Doxxbet ligy. Zo 17 odohraných zápasov sme získali 11 bodov za 3 výhry, dve remízy, skóre 12:34. Žiaľ aj z tých 11 bodov nám odpočítajú 3 body za nevčasnú úhradu zbernej faktúry pre SFZ.