Prehľad obratov mládeže za november 2014

Vydané 9. December 2014 , V rubrike Uncategorized

Turnaj prípraviek U-8 v Rimavskej Sobote

Vydané 3. December 2014 , V rubrike Uncategorized

Dňa 30.11.2014 sa v Rimavskej Sobote uskutočnil halový turnaj na ktorom sa naše mužstvo umiestnilo na 2.mieste.

Zostava MŠK R.Sobota: Alex Brosman,René Brosman,Lukáš Štúrik,Dominik Štúrik,Richard Rubint ml.,Benjamin Zsóri,Adrian Sivíček,Dušan Hanzlovič,Terezka Hanzlovičová, Martina Martincová,Tomáš Lavrík,Jakub Kamenský,Gregor Hegedus,tréner: Richard Rubint

Výsledky MŠK R.Sobota v skupine:

MŠK R.Sobota-FK Junior Sača   2:1   góly MŠK:Zsóri,Sivíček

MŠK R.Sobota-JUPIE B.Bystrica   3:0   góly MŠK:Sivíček 2,Brosman R.

Semifinále:

MŠK R.Sobota-FK Junior Košice   2:1   góly MŠK:Kamenský ,Sivíček

Finále:

MŠK R.Sobota-FK Pohronie   3:3  na pok. kopy: 2:3   góly MŠK:Hanzlovič,Sivíček,Brosman  

Turnaj Novohrad cup U-8

Vydané 3. December 2014 , V rubrike Uncategorized

16.11.2014 sa uskutočnil ďalší turnaj prípraviek v Lučenci,kde sa pod vedením trénera Richarda Rubinta predstavili naši nádejný futbalisti v kategórií U-8 a skončili na 2.mieste.

Zostava MŠK R.Sobota: : Alex Brosman,Dušan Hanzlovič,Terezka Hanzlovičová,Richard Rubint ml.,Benjamín Zsóri,Adrián Sivíček,Timur Turis,Michal Kováč,Lukáš Štúrik,Alan Koudelka

Výsledky MŠK R.Sobota v skupine:

MŠK R.Sobota-Fomat Martin  3:1  góly MŠK: Koudelka,Sivíček,Kováč

MŠK R.Sobota-FK Pohronie   0:3

MŠK R.Sobota-FK Rožňava  3:0

Semifinále:

MŠK R.Sobota-Ružomberok  3:2  góly MŠK:Kováč,Sivíček,Koudelka

Finále:

MŠK R.Sobota-FK Pohronie   1:3  gól MŠK:Sivíček

1.miesto na turnaji v Lučenci pre U-11

Vydané 1. December 2014 , V rubrike Uncategorized

Za účasti 10 mužstiev sa 30.11.2014 v Lučenci zúčastnilo naše mužstvo U-11 pod vedením Jozefa Pisára na halovom turnaji.V konkurencií mužstiev Novohrad Lučenec,Dukla B.Bystrica,Galaktik Košice,Poprad,Horna Nitra,Sajóvolgye,Levice,Martin,Novohrad Lučenec “B” skončili na 1.mieste a najlepším strelcom turnaja sa stal Sebastian Zvara (8 gólov).

Výsledky MŠK R.Sobota v skupine:

MŠK R.Sobota-Sajóvolgye  2:1  góly MŠK:Zvara,Virág

MŠK R.Sobota-Martin  3:3  góly MŠK:Koreň,Koós,Virág

MŠK R.Sobota-Levice  1:1  gól MŠK:Zvara

MŠK R.Sobota-Novohrad Lučenec “B”  4:1  góly MŠK:Zvara,Ciprus,Koós,Virág

Semifinále:

MŠK R.Sobota-Dukla B.Bystrica   2:0   góly MŠK:Zvara 2

Finále:

MŠK R.Sobota-Levice  4:1 góly MŠK:Zvara 3,Hano

Turnaj U-10 v Lučenci 23.11.2014

Vydané 1. December 2014 , V rubrike Uncategorized

Pod vedením trénera Mareka Valkučáka sa naši prípravkári U-10 zúčastnili 23.11.2014 na turnaji v Lučenci kde v konkurencií 10 mužstiev obsadili 2.miesto.

Výsledky MŠK R.Sobota v skupine:

Novohrad Lučenec-MŠK R.Sobota   0:2  góly:Frait,Mihályi

Dukla B.Bystrica-MŠK R.Sobota  0:1  gól:Frait

SAFI Prešov-MŠK R.Sobota  1:2  góly MŠK: Frait,Bitala

Fomat Martin-MŠK R.Sobota  0:3  góly:Mihályi,Sojka 2

Finále:

Gyorszentiván (HUN)-MŠK R.Sobota  1:0

Ďalšia stránka →

Mestský športový klub Rimavská Sobota 2014 · Copyright © Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o.